banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 26 تیر 1398 - 11:12

پیوست های فرهنگی باید در همه امور مورد توجه باشد

    کد خبر: RIPI- 11822
  • منتشرشده در فرهنگی

آیت ا... صالح نیا در مسجد پژوهشگاه صنعت نفت:

پیوست های فرهنگی باید در همه امور مورد توجه باشد

روز دوشنبه 26 آذرماه همزمان با میلاد یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام حسن عسگری(ع)، نماینده ولی فقیه و امام جمعه غرب تهران، آیت الله صالح نیا در مسجد پژوهشگاه صنعت نفت سخنرانی کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، آیت الله صالح نیا در این مراسم با اشاره به آیاتی از قرآن کریم که در وصف بندگان صالح و انسان های مومن نازل شده است، گفت: جامعه ایمانی ما، جامعه ای است که کار خود را با نماز آغاز می­کنند، چرا که اقامه  نمازبسیاری ازمشکلات جامعه راحل می­ کند و به انسان قدرت می بخشد.

ایشان با تاکید بر لزوم در نظر گرفتن پیوست فرهنگی در همه زمینه ها گفت: جامعه متدین ما، جامعه ایمانی و با دیانتی مبتنی بر شیوه امام صادق نبوده و این امر به دلیل در نظر نگرفتن پیوست های فرهنگی رخ می­دهد.

وی در ادامه افزود: بسیاری از مشکلات به دلیل عدم همکاری افراد با یکدیگر ایجاد می­شود و بهتر است که تک تک مردم گره از کار یکدیگر باز کنند تا خداوند مشکلات آن­ها را برطرف سازد.

در پایان این مراسم، نماینده ولی فقیه با حضور بر سر مزار شهید گمنام این مجموعه و قرائت فاتحه ای ادای احترام کرده و همچنین از سه پژوهشکده پردیس انرژی و محیط زیست، پژوهشکده مهندسی نفت در حوزه بالادستی و نانو بازدید کرد.

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا