×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 18
JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 831

banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 23 مرداد 1398 - 15:53

کرباسیان خط ‎مشی اچ‎اس‎یی شرکت ملی نفت ایران را ابلاغ کرد

معاون وزیر نفت، خطمشی سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران را به مدیران شرکتهای فرعی و تابعه، مدیریتها و واحدهای ستادی ابلاغ کرد.

به گزارشگروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت (شانا)، در ابلاغیه مسعود کرباسیان معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران بیان شده است:

شرکت ملی نفت ایرانبه عنوان یکی از بزرگترین دارندگان ذخایر هیدروکربوری در جهان، اهداف راهبردی خود را در فعالیتهای بالادستیصنعت نفتبنا نهاده است. توسعه پایدار، از اصول بنیادی شرکت تلقی شده و بر کلیه اهداف، حاکم خواهد بود؛ تمامی فعالیتها نیز بر پایه ارزشهای سازمانی که برگرفته از نظام مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست است، مدیریت خواهند شد.

طرحریزی و استقرار نظام مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست در تمام فرایندهای شرکت اعم از اکتشاف، استخراج، انتقال، بهرهبرداری، ذخیرهسازی وصادراتاز تعهدات اساسی ما محسوب شده و مدیران شرکتهای فرعی و تابعه، مدیریتها و واحدهای ستادی ملزم به بکارگیری و رعایت ترتیبات اتخاذ شده در این نظام خواهند بود.

سیاستهای ذیل به عنوان اصول و چارچوب این نظام تلقی شده و تمام اهداف، برنامهها و فعالیتهای سازمان باید منطبق بر آن تعریف و اجرا شوند:

- حفظ سلامت نیروی انسانی به عنوان بالاترین سرمایه سازمانی و ملی

- حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از اتلاف منابع و تخریب آن ناشی از فعالیتهای شرکت

- حذف، کاهش و کنترل ریسکها در تمام فعالیتها با هدف دستیابی به تولید ایمن و پایدار

- توجه به اصول پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در راستای حفاظت از تاسیسات و سرمایههای ملی

- ارتقاء فرهنگ HSE و بهبود عملکرد با تمرکز بر توسعه صلاحیتهای حرفه ای

- مدیریت بر مبنای فرایندها در تمامی سطوح با رویکرد نگرش سیستمی

- انطباق با قوانین و مقررات ملی و بینالمللی و توجه به مسئولیتهای اجتماعی

- بهبود عملکرد پیمانکاران با نظارت مستمر بر شناسایی، انتخاب و بکارگیری آنها

اینجانب با اعتقاد راسخ به مفاد این بیانیه، از کلیه مدیران و کارکنان انتظار دارم ضمن پایبندی، با جدیت زمینه دستیابی به آن را فراهم آورند.

همچنین مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست با اختیارات کامل، مسئولیت طرحریزی، توسعه و بهبود نظام مدیریت HSE شرکت ملی نفت را عهدهدار بوده و موظف خواهد بود کلیه فرآیندها را تحت نظارت و کنترل داشته و نتایج و پیشرفتهای صورت گرفته را به طورمستمر به اینجانب گزارش نماید.

آخرین ویرایش درشنبه, 01 دی 1397 09:12
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا