banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 04 خرداد 1398 - 15:41

جنگل نوردی و صعود بانوان از محدوده ارتفاعات مسیرخط گچساران به شیراز

    کد خبر: RIPI- 11599
  • منتشرشده در ورزشی

جمعی از بانوان شاغل و همسران کارکنان منطقه فارس از کیلومتر 150 الی 157 در ارتفاعات محدوده مسیرخط گچساران به شیراز جنگل نوردی و پیاده روی کردند و همچنین با حضور خود در مرکز انتقال نفت شهید صفری نژاد از نحوه عملکرد کارکنان آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس ، علی حسینی مسئول امور ورزش منطقه گفت: در راستای سیاست گذاری کمیته ورزش منطقه فارس با موضوع جذب حداکثری بانوان شاغل و همسران کارکنان به ورزش و ایجاد نشاط و شادابی بین آن ها ، برنامه جنگل نوردی وصعود در محدوده ارتفاعات مسیرخط گچساران به شیراز در موقعیت کیلومتر 150 الی 157 منطقه هرایجان در دستور کار امور ورزش و تربیت بدنی منطقه فارس قرار گرفت.

وی افزود: به همین منظور جمعی از بانوان مرکز منطقه، حدود 5 کیلومتر در مسیر و ارتفاعات همان حوالی جنگل نوردی و پیاده روی کردند.

وی همچنین افزود: در ادامه توقفی در محل رودخانه روستای حسنی انجام شد و شرکت کنندگان در هوای لطیف و بهاری وفضایی مناسب تجدید قوا نموده و از طبیعت زیبای آن مکان استفاده نمودند.

مسئول امور ورزش منطقه گفت: در ادامه که با استقبال مدیر منطقه و مسئولین مرکز انتقال نفت شهید صفری نژاد همراه بود ، بازدیدی از محوطه صنعتی مرکز انتقال در دستور کار قرار گرفت تا با محل کار همسران و یا همکاران خود آشنا شوند و مهندس اورنگی مدیر منطقه فارس در ضمن بازدید توضیحات کاملی را در خصوص عملیات و فعالیت های فنی صورت گرفته در مرکز و مسیر خط را ارائه نمود.                           

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا