banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 27 مرداد 1398 - 14:01

نايب قهرماني پتروشيمي در واپسين روزهاي سال 97

    کد خبر: RIPI- 11914
  • منتشرشده در ورزشی

تيم بسکتبال پتروشيمي بندرامام که درمسابقات بسکتبال باشگاه هاي غرب آسيا شرکت کرده بود، با کسب عنوان نايب قهرماني به کار خود پايان داد.

تيم بسکتبال پتروشيمي بندرامام در واپسين روزهاي سال 97 به عنوان يکي از دونماينده ايران دررقابت هاي بسکتبال باشگاه هاي غرب آسيا در بغداد شرکت کرده بود که با کسب 3 پيروزي و يک شکست به مقام نايب قهرماني بسنده کرد.

 تيم بسکتبال پتروشيمي بندر امام در روز آخر اين رقابت ها به مصاف نماينده فلسطين رفت که موفق شد اين تيم را با نتيجه قاطع 100 بر 61 شکست دهد و به مقام دوم اين رقابت ها برسد.

شاگردان مهران حاتمي در اين رقابت ها موفق شدند تيم نفت بغداد را که ميزبان مسابقات بود، با نتيجه 77 بر 67 و تيم الجيش سوريه را با نتيجه 93 بر 73 شکست دهند.

تنها شکست پتروشيمي مقابل تيم شيميدر بود که در يک بازي نزديک و پاياپاي با نتيجه 74 بر 73 نتيجه را به حريف تهراني خود واگذار کرد.

پتروشيمي بندر امام در دوره قبل اين رقابت ها قهرمان شده بود که در اين دوره موفق به تکرار عنوان قهرماني نشد. پتروشيمي بندر امام حالا به عنوان نماينده ايران همراه با شيمي در در رقابت هاي فصل جديد باشگاه هاي آسيا شرکت خواهد کرد.

آخرین ویرایش درشنبه, 31 فروردين 1398 15:11
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا