banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 27 آذر 1397 - 15:43

بازديد رييس پژوهشگاه صنعت نفت از پرديس پايين‌دستي

مطلب ویژه بازديد رييس پژوهشگاه صنعت نفت از پرديس پايين‌دستي

رييس پژوهشگاه صنعت نفت روز سه‌شنبه 12 دي ماه از پايلوت‌ها، تجهيزات، آزمايشگاه‌ها و توانمندي‌هاي فناورانه پرديس‌پايين‌دستي اين مجموعه بازديد كرد.

دكتر جعفر توفيقي، در حاشيه این بازديد ضمن اشاره به ظرفیت‌ها و توانمند‌های نیروی انسانی و تجهيزات گسترده اين پردیس گفت: باتوجه به اهمیت پروژه‌های پژوهشی و همینطور خدمات فناورانه موثر و مفیدی که در این مجموعه در جهت رفع نیا‌زهای صنعت انجام می‌شود، امیدوارم ارتباط پژوهشگاه و بخش‌های مختلف صنعت در این حوزه توسعه یابد و این تعامل به تولید دانش‌های فنی و تجاری‌سازی فناوری‌های حاصله منجر شود.

ايشان بر ضرورت تعامل پرديس‌هاي سه‌گانه پژوهشگاه نيز تاكيد كرد و افزود: این بخش‌ها نه تنها مي‌توانند در راستاي اهداف و ماموريت‌هاي راهبردی سازمان همکاری مشترک داشته باشند، بلكه با توجه به نوع فعاليت‌هاي تخصصی خود، باید توسعه سطح خدمات فناورانه به تمامي صنايع را در دستور كار خود قرار دهند.

رييس پژوهشگاه اين مجموعه را مركزي قابل اعتماد و مرجع در سطح ملي دانست و تصریح کرد : با توجه به توانمندي‌ها و ظرفیت‌های موجود در اين مركز تحقيقاتي، مي‌توان انتظار داشت كه در آينده نزديك پژوهشگاه به تراز‌هاي بين‌المللي ارتقاء يابد.

گفتني است رييس پژوهشگاه از پايلوت‌هاي نانو، جي‌تي ال، كك، نمك‌زدا، كاتاليست، شيرين‌سازي و آزمايشگاه‌هاي اين پرديس بازديد به عمل آورد.

آخرین ویرایش درسه شنبه, 12 دی 1396 15:26
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا