banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 27 اسفند 1397 - 13:54

گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر در پژوهشگاه صنعت نفت

    کد خبر: RIPI- 11588
  • منتشرشده در فرهنگی
مطلب ویژه گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر در پژوهشگاه صنعت نفت

طنین صدای گوینده رادیو با اعلامِ " شنوندگان عزیز، توجه فرمایید، خرمشهر، شهر خون آزاد شد ! " یادآور خاطره غرور و عزم ملتی است که در مقابل تجاوز و حریم شکنی بیگانگان تاب نیاورد و آب و خاک میهن مقدس اسلامی را از دشمن باز پس گرفت.

با هدف پاسداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای آن دوران، مراسمی با حضور سردار احمديان از فرماندهان دوران دفاع مقدس و جمعي از كاركنان پژوهشگاه روز چهارشنبه دوم خردادماه در مسجد پژوهشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، در این مراسم سردار احمديان ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: در طول دوران دفاع مقدس دشمن در مقابل ملت شریف ایران قرار گرفت و از تمام امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی خود استفاده کرد ولی نتوانست خللی در عزم و اراده مردم وارد کنند.

وي ادامه داد: ملت ايران همواره بايد قدردان زحمات افرادي كه جان ومال خود را براي حفظ ميهن خود فدا كردند باشند و بايد راه اين عزيزان را سرمشق زندگي خود قرار دهند.

گفتني است در ادامه این مراسم پس از ذکر خاطراتی از رشادت ها و دلاوری های کم نظیر سرافرازان جنگ تحمیلی، حاضرين بر سر مزار شهيد گمنام پژوهشگاه حاضر شدند و با قرائت فاتحه ياد و خاطره شهيدان را زنده كردند.

آخرین ویرایش دریکشنبه, 06 خرداد 1397 10:57
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا