banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 27 خرداد 1398 - 12:38

کی‌روش تیم ملی را تمرین داد

    کد خبر: RIPI- 11729
  • منتشرشده در ورزشی

چهارمین روز تمرین تیم ملی فوتبال ایران امروز در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

تمرین تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 17 امروز در زمین چمن پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

* با اضافه شدن بازیکنان استقلال و تعدادی از لژیونرها، تعداد بازیکنان حاضر در تمرین به 19 نفر رسید.

* کریم انصاری‌فرد، مسعود شجاعی، احسان حاج صفی، مهدی طارمی، علی قلی‌زاده، مهدی ترابی، علیرضا بیرانوند، رشید مظاهری، احمد نورالهی و رامین رضاییان، 10 بازیکنی بودند که پیش از این نیز در تمرین تیم ملی حضور داشتند و امروز 9 بازیکن دیگر به نام‌های علیرضا جهانبخش، آرمین سهرابیان، اشکان دژاگه، پژمان منتظری، امید ابراهیمی، محمدرضا خانزاده، روزبه‌ چشمی، وریا غفوری و سید حسین حسینی به جمع اردونشینان اضافه شدند.

* علی کریمی تنها بازیکن لیگ برتری است که هنوز به اردوی ملحق نشده است. امیر عابدزاده، میلاد محمدی، سردار آزمون، سعید عزت‌اللهی، سامان قدوس، صادق محرمی، مرتضی پورعلی‌گنجی، وحید امیری و سید مجید حسینی نیز لژیونرهایی هستند که هنوز به اردو اضافه نشده‌اند؛ البته پورعلی‌گنجی روز اول با عصا در محل تمرین حضور پیدا کرد.

* کارلوس کی‌روش در تمرین امروز نیز با تاخیر حاضر شد، با این تفاوت که روز گذشته سرمربی تیم ملی 10 دقیقه و امروز 30 دقیقه دیرتر به محل تمرین آمد.

* در ابتدا بازیکنان به سه گروه تقسیم شدند، گروه اول متشکل از پژمان منتظری، امید ابراهیمی، محمدرضا خانزاده، روزبه‌ چشمی و وریا غفوری در گوشه‌ای از زمین به طور اختصاصی زیر نظر مربیان بدنساز به انجام حرکات کششی و هوازی پرداختند و بعد از گذشت 45 دقیقه محل تمرین را ترک کرده و برای ادامه کار به ساختمان پک رفتند. سایر بازیکنان در دو گروه به انجام بازی آقاوسط زیر نظر مارکار آقاجانیان و اوسیانوکروز پرداختند.

* رشید مظاهری، علیرضا بیرانوند و سیدحسین حسینی در گوشه‌ای از زمین زیر نظر مربی دروازه‌بانان به تمرینات اختصاصی پرداختند.

* 14 بازیکن باقیمانده در تمرین در نیمی از زمین در قالب دو تیم به فوتبال درون‌گروهی پرداختند.

* کی‌روش که در تمرین دیروز فقط از روی صندلی نظاره‌گر تمرینات ملی‌پوشان بود امروز بعد از گذشت نیم ساعت از حضورش وارد زمین شد و از نزدیک ملی‌پوشان را تمرین داد.

* بازیکنان در پایان به تمرین پنالتی پرداختند.

* از رفتار و شوخی‌های بین بازیکنان می‌توان به روحیه بالای آنها پی برد.

 

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا