banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 29 دی 1397 - 08:55

فعاليت هاي ورزشي كاركنان پژوهشگاه

    کد خبر: RIPI- 8131
  • منتشرشده در ورزشی

به مناسبت هفته پژوهش مسابقه داژبال(وسطی) برای بانوان روز سه شنبه 21 آذرماه در سالن چند منظوره پژوهشگاه با حضور چهارتیم 5 نفره برگزار شد که دو تیم حائز کسب مقام اول و دوم شدند.

بر اساس تقویم پیش بینی شده مسابقات داخلی این مجموعه و استفاده از توانمندی­­های فکری و جسمی کارکنان، یک دوره مسابقات شطرنج كاركنان ويژه آقايان به مدت سه روز به مناسبت ولادت امام حسن عسگري (ع) و با حضور 18 نفر شركت كننده برگزار شد كه آقايان مهدي سعيدي اول-  حميد امدادي نفر دوم- رضا نيكو سيرت دوم حائز كسب مقام شدند.

همچنین شركت در اولين دوره مسابقات سراسري انتخابي پيشكسوتان مقطع سني 45 سال که  به ميزباني شركت ملي نفت در محمودآباد برگزار شد و آقايان عليرضا بحريني در رشته دو ميداني در ماده پرتاب وزنه مقام دوم، آقاي مسعود شمس الدين در رشته دو ميداني ماده پرتاب وزنه مقام سوم و در ماده 100 متر حائز كسب مقام اول و مدال طلا شدند.

بر اساس این گزارش، امور ورزش در راستای  تکمیل کلاس ­های ورزشی، امکان استفاده از سالن تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی را همراه با مربی و آموزش سلاح­های بادی از ابتدای دی ماه 96 در طول هفته برای کلیه کارکنان پژوهشگاه فراهم نموده است.

برگزاري مسابقات واليبال آقايان هشت تيم در قالب دو گروه چهارتيمه  از 13دی الی 8 بهمن ماه به مناسبت ميلاد حضرت رسول (ع) در حال برگزاری است و بر اساس قرعه كشي قهرمان دو- پيشكسوتان- خدمات فني و پاسارگاد در گروه يك و تيم­هاي قهرمان يك- علوم زمين- ياران و مرحوم اصناف در گروه دو قرار گرفتند.

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا