banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 23 مرداد 1398 - 15:53

کارگاه آموزشی مخاطرات شغلی برگزار شد

    کد خبر: RIPI- 11636
  • منتشرشده در آموزشی
مطلب ویژه کارگاه آموزشی مخاطرات شغلی برگزار شد

با هدف ارتقاء سلامت کارکنان در سازمان؛

کارگاه آموزشی مخاطرات شغلی برگزار شد

کارگاه آموزشی شناسایی مخاطرات شغلی سرمایه­های انسانی با رویکرد مدیریتی (JHA) با هدف حفظ سلامت سرمایه انسانی توسط دکتر عادل مظلومی، روز سه شنبه 9 مردادماه با حضور دکتر جعفر توفیقی و معاونین و روسای واحد‌ها در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، شناسايي و مديريت مخاطرات شغلي و تقليل شرايط مخاطره‌آميز تا حد ريسك قابل قبول از اركان اصلي استراتژي تبين شده سازمان مي‌باشد، از اين رو براي دستيابي به اين مهم واحد آموزش و تجهيز نيروي انساني با همكاري اداره ايمني، بهداشت، محيط زيست و پدافند غيرعامل برگزاري كارگاه آموزشي مخاطرات شغلي را در دستور كار قرار داد.

بر اساس اين گزارش، الگوی انتخاب روش شناسی ریسک متناسب با واحد های صنعتی، آنالیز و مدیریت مخاطرات شغلی و تقلیل شرایط مخاطره‌آمیز تا حد ریسک قابل قبول از موضوعاتی است که در این کارگاه مطرح شده است.

تبیین خط مشی و الزامات کلی برنامه در بالاترین سطح مدیریتی پژوهشگاه، پیاده سازی برنامه JHA در سطح پژوهشگاه به صورت مشارکتی، کارگاه های آموزشی تخصصی در قالب گروه­های شغلی، نظارت و پشتیبانی مجری پروژه و واحد سلامت کار HSE پژوهشگاه از جمله محور های اصلی برنامه مي باشد كه مورد بحث و بررسي قرار گرفته است.

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا