banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 23 مرداد 1398 - 15:53

کارگاه آموزشی شناسایی مخاطرات شغلی برگزار شد

    کد خبر: RIPI- 11691
  • منتشرشده در آموزشی
مطلب ویژه کارگاه آموزشی شناسایی مخاطرات شغلی برگزار شد

با همت واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی؛

کارگاه آموزشی شناسایی مخاطرات شغلی برگزار شد

دوره آموزشی شناسایی مخاطرات شغلی سرمایه­ های انسانی پژوهشگاه صنعت نفت با هدف صیانت از سرمایه انسانی، در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 20 الی 21 شهریورماه توسط دکتر مظلومی در واحد آموزش پژوه این سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، این دوره آموزشی که در راستای استراتژی سازمان و نتیجه همکاری تیمی واحد­های آموزش و واحد HSE برگزار شده، آنالیز شغلی، شناسایی دقیق وظایف و زیر وظایف مشاغل، مدیریت مخاطرات شغلی و پیامدهای هر مرحله با روش Job Hazard Analysis را مورد بررسی قرار داده است.

همچنین با توجه به گروه مخاطبين اين دوره و تخصصی بودن موضوع، به منظور انتقال دانش و تکمیل برگه کار مربوطه، رویکرد منتورشیپ استفاده شده و چگونگی ادامه مسیر پروژه با توجه به ویژگی و ماهیت متفاوت فعالیت ها تشریح شده است.

با برگزاری این دوره آموزشی، تیم شناسایی مخاطرات شغلی پژوهشگاه (JHA)، در قالب زمانبندی ارائه شده می تواند نسبت به پیاده سازی پروژه مذکور و دستیابی به نتایج مطلوب اقدام نماید.

گفتنی است این دوره آموزشی به پیشنهاد واحد HSE به مدت دو روز برای روسای پژوهشکده‌ها و گروه‌ها و همچنین روسای واحد های ستادی برگزار شد.

آخرین ویرایش درچهارشنبه, 21 شهریور 1397 15:23
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا