banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 27 آذر 1397 - 15:43

جايگاه زنان در كشور بسيار ارتقاء پيدا كرده است

    کد خبر: RIPI- 11477
  • منتشرشده در ستادی
مطلب ویژه جايگاه زنان در كشور بسيار ارتقاء پيدا كرده است

رييس پژوهشگاه در مراسم ميلاد حضرت فاطمه (س):

جايگاه زنان در كشور بسيار ارتقاء پيدا كرده است

جشن ميلاد دخت گرامي نبي مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر با حضور رييس، معاونان، روساي پرديس‌ها و جمعي از كاركنان پژوهشگاه صنعت نفت روز سه‌شنبه 15 اسفند‌ماه در مركز همايش‌هاي بين‌المللي اين مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومي پژوهشگاه صنعت نفت در اين مراسم دكتر جعفر توفيقي رييس پژوهشگاه، ضمن تبريک اين ميلاد فرخنده، به جايگاه و منزلت ويژه بانوان در جامعه تاكيد كرد و گفت: بسياري از بانوان علاوه بر وظيفه مادري، در عرصه‌هاي فرهنگي، اجتماعي و سياسي بسيار فعال عمل مي‌كنند.

وي در همين راستا تصريح كرد: بعد از انقلاب جايگاه زنان در كشور بسيار ارتقاء پيدا كرده است و اين امر را مي‌توان در زمينه‌هاي مختلف اجتماعی شاهد بود، به طوري كه قبل از انقلاب محدوديت‌هاي بسياري براي بانوان وجود داشت ولي امروزه خوشبختانه شاهد پيشرفت اين قشر از جامعه در كشور هستيم.

دكتر توفيقي با اشاره به اين‌كه بانوان همواره به نحوي مطلوب وظايف اجتماعي خود را انجام مي‌دهند، افزود: بانوان به عنوان نيمي از جمعيت فعال كشور محسوب مي‌شوند و همواره شاهد نقش موثر آن‌ها در جامعه هستيم واميد است روز به روز عرصه فعاليت‌هاي اين قشر در جامعه گسترده شود.

گفتني است در اين مراسم با اجراي برنامه‌هاي متنوعي نظير موسيقي، گروه تواشيح و نماهنگ‌هاي توليدي روابط‌عمومي پژوهشگاه، اين روز فرخنده گرامي داشته شد.

آخرین ویرایش درچهارشنبه, 16 اسفند 1396 09:34
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا