banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 27 تیر 1397 - 10:37

هفتمین همایش بین المللی علوم و فناوری نانو ICNN2018

    کد خبر: RIPI- 11604
  • منتشرشده در ستادی
مطلب ویژه هفتمین همایش بین المللی علوم و فناوری نانو ICNN2018

پژوهشگاه صنعت نفت، میزبانِ

هفتمین همایش بین المللی علوم و فناوری نانو ICNN2018

 هفتمین همایش بین المللی علوم و فناوری توسط انجمن نانو فناوری ایران با مشارکت پژوهشگاه صنعت نفت در روزهای 4 الی 6 مهرماه 97 در مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه بر پا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، همایش بین المللی علوم و فناوری نانو از سال 2006 هر دوسال یکبار در شهر های مختلف ایران برگزار شده و مورد استقبال علاقه مندان و فعالان آموزشی و پژوهشی این حوزه قرار گرفته است.

بر پایه این گزارش، نانو تکنولوژی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، نانو زیست فناوری، تجاری سازی نانو، نانو مقیاس و نانو فیزیک را می توان از محور های 14 گانه این همایش برشمرد.

این همایش فرصتی برای گردهمایی اعضای هیت علمی دانشگاه ها و موسسات پژوهشی، پژوهشگران و کارشناسان فعال در زمینه علوم و فناوری نانو محسوب می گردد.

گفتنی است آخرین فرصت برای ارسال مقالات علمی به هفتمین همایش بین المللی علوم و فناوری نانو، پنجم تیر ماه سال جاری میباشد، از این رو تمامی دانشجویان، پژوهشگران و کارشناسان این حوزه می توانند با ارسال مقاله و شرکت در این همایش بین المللی، آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی خود را با دیگر پژوهشگران این حوزه به اشتراک بگذارند. 

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از چگونگی ارسال مقاله و شرکت در همایش، می توانند به آدرس الکترونیکی www.icnn2018.ir و www.icnn18.com مراجعه و یا با آدرس پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل نمایند.

آخرین ویرایش درسه شنبه, 29 خرداد 1397 ساعت 10:39
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا