banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 23 آبان 1397 - 15:10

دوربین های جدید ضدانفجار شرکت FLIR برای تشخیص نشت متان

دوربین های جدید ضدانفجار شرکت  FLIR برای تشخیص نشت متان

دوربین FLIR GFx320 دارای قابلیت تشخیص هیدروکربن های گازی بوده و بر استانداردهای کار در محیط های مستعد انفجار در صنعت نفت و گاز مطابقت دارد.

این دوربین هیدروکربن های نامرئی مانند متان و ترکیبات آلی فرار (VOCs) که معمولا در تاسیسات نفت و گاز وجود دارند، را تشخیص می دهد. دوربین جدید FLIR بر اساس استانداردهای بین المللی ساخته شده و مورد تایید می باشد و توسط کمیته بین المللی الکتروشیمیایی به عنوان یک محصول ضد انفجار شناخته شده است.

به کمک دوربین FLIRGFx320 می توان خطرات بالقوه محیط مورد نظر را ارزیابی کرد و هنگامی که منطقه از امنیت کافی برخوردار بود، کارگران وارد محیط مورد نظر شوند.

این دوربین با استانداردهایی که توسط آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده آمریکا (EPEA) برای متان تعریف شده است، مطابقت دارد.

به گفته اندی تیچ Endi Tayh رییس و مدیر عامل شرکت FLIR این دوربین ایمنی کارکنان را فراهم کرده و گازهای گلخانه ای مانند متان را شناسایی می کند. این یک نمونه دیگر از فن آوری های برجسته FLIRاست که به نجات جان انسان ها و حفاظت از محیط زیست کمک می کند.

دوربین GFx320را می توان از شبکه جهانی مجاز توزیع کنندگان FLIRخریداری کرد. برای اطلاعات بیشتر، لطفا www.flir.com/gfx320را ببینید.

آخرین ویرایش دردوشنبه, 22 آبان 1396 ساعت 08:58
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا