banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 27 مرداد 1398 - 14:01

مدیران ارشد وزارت نفت عراق از پژوهشگاه بازدید کردند

به منظور آشنایی با توانمندی های آموزشی و پژوهشی؛
مدیران ارشد وزارت نفت عراق از پژوهشگاه بازدید کردند
به گزارش ارتباطات پژوهشگاه، چهارشنبه دوازدهم آبان ماه، هیئتی متشکل از مدیرکل منابع انسانی، مدیر فناوری اطلاعات و مدیر توسعه و آموزش وزارت نفت عراق به همراه معاون مدیر نمایندگی شرکت ملی نفت در عراق از امکانات آموزشی و پژوهشی پژوهشگاه و آزمایشگاه های پردیس بالادستی نفت، بازدید کردند.

بنا بر این گزارش، عزت ا... کاظم زاده رییس پژوهشکده مهندسی نفت، درحاشیه نشستی که با حضور هیئت عراقی برگزار شد، گفت: با توجه به تجربه همکاری های قبلی که با عراقی ها داشته ایم و همچنین برگزاری سه دوره پیشرفته تخصصی برای متخصصان مرکز تحقیقات نفت عراق و با توجه به پیگیری های انجام شده در سطح وزارت نفت، قرار بر این شد که این آموزشها در سطح وسیعتر برای کل صنعت نفت عراق در داخل ایران و توسط متخصصان ایرانی برگزار شود.
وی در رابطه با موضوع این نشست گفت: امروز بحث های خوبی مطرح شد و ما کتابچه مربوط به توانمندی های خود را در حوزه بالا دستی و همچنین سایر حوزه ها به طرف عراقی ارایه دادیم و مقرر شد لیست توامندی های خود در زمینه آموزش های تخصصی را نیز برای آن ها ارسال کنیم و آن ها نیز دوره های مد نظرشان را اولویت بندی کنند و در اختیار پژوهشگاه قرار دهند.
رییس پژوهشکده مهندسی نفت تصریح کرد: ما برای همکاری و انجام مشاوره در پروژه ها، ارایه محصولات صنعتی شده پژوهشگاه و همچنین ارایه فناوری ها و توانمندی های خود در زمینه بالادستی نفت به طرف عراقی اعلام آمادگی کرده ایم و امیدواریم در نهایت این همکاری ها شکل بگیرد.
خاطرنشان می شود: در این نشست که در ساختمان مرکزی پژوهشگاه برگزار شد، محمد حمید ایجازی معاون برنامه ریزی و علی خان آقا رییس امور بین الملل نیز حضور داشتند.

آخرین ویرایش درشنبه, 15 آبان 1395 10:10
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا