Logo
چاپ کردن این صفحه

قرارداد همکاری پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

مطلب ویژه قرارداد همکاری پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

پژوهشگاه صنعت نفت، شرکت پتروشیمی ایلام و شرکت نورهان صنایع، در چهارمین روز از سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در غرفه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس قرارداد سه جانبه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، این قرارداد در راستای توسعه دانش فنی بومی و حمایت از شرکت های داخلی فعال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به منظور احداث واحد بازیابی و دانه بندی گوگرد ( SRP/SSU) با ظرفیت 8800 تن در سال منعقد گردید.

در این قرارداد با بهره گیری از دانش فنی پژوهشگاه صنعت نفت، واحد بازیابی گوگرد با ظرفیت 8815 تن گوگرد گرانول در سال، توسط شرکت­های پتروشیمی ایلام و نورهان صنایع طراحی، مهندسی، تامین تجهیزات، ساخت و نصب و راه اندازی خواهد شد.

خاطر نشان می­شود سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، از یکشنبه 31 شهریور با هدف رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل حضور در بازارهای جهانی به مدت چهار روز در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا