×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 18

banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 02 مهر 1399 - 21:14

رييس كل ديوان محاسبات كشور از پژوهشگاه صنعت نفت بازديد مي‌كند

عصر امروز؛

رييس كل ديوان محاسبات كشور از پژوهشگاه صنعت نفت بازديد مي‌كند

 

 با هدف آشنايي با صنعت عظيم نفت و همچنين بزر‌گ‌ترين مركز تحقيقاتي خاورميانه، دكتر عادل آذر، رييس كل ديوان محاسبات كشور عصر روز چهارشنبه 10 شهريور ماه از پژوهشگاه صنعت نفت بازديد مي‌كند.

به گزارش ارتباطات پژوهشگاه، از آنجايي كه اين مركز داراي ساختاري منسجم، چند رشته اي در حوزه هاي متفاوت صنعت نفت است و تمامي تخصص‌ها نظير بالادست، پايين دست و انرژي و محيط زيست را در بر مي‌گيرد، مورد استقبال بسياري از مديران و متخصصان است.

بر همين اساس در روز دهم شهريور ماه عادل آذر، از آزمايشگاه‌هاي مغزه، حفاري‌،سيالات مخازن و همچنين طرح مروارديد در پرديس بالادستي پژوهشگاه بازديد مي‌كند.

بر پايه اين گزارش، بازديد از پرديس پايين دستي اين مجموعه نيز در دستور كار ايشان بوده و واحد‌هاي نيمه صنعتي پارسي سول، گوگرد كشاورزي، نانو، جي تي ال، نمك‌زدا و كك نفتي كه نماد متمايز پژوهشگاه در تجاري‌سازي دستاوردهاي پژوهشي و حل مشكلات فناورانه و ارايه خدمات به صنعت است نيز مورد بازديد قرار خواهد گرفت.

همچنين آزمايشگاه‌ پاك‌سازي آب و خاك، انگشت نگاري آلوده‌هاي نفتي خزر و آزمايشگاه آناليز سوخت از حوزه انرژي و محيط زيست نيز از ديگر بخش‌هايي است كه توسط رييس كل ديوان محاسبات كشور بازديد خواهد شد.

گفتني است پس از بازديد 2 ساعته از پرديس‌هاي سه‌گانه پژوهشگاه صنعت نفت، در نشستي با حضور رييس، معاونين و روساي پرديس‌ها گزارشي از دستاوردها و توانمند‌ي‌هاي اين مجموعه بزرگ ارايه مي‌شود

رسانه

آخرین ویرایش درشنبه, 10 مهر 1395 13:26
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا