×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 18

banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 19 بهمن 1399 - 11:04

اعضای انجمن علمی مدیریت فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، از پژوهشگاه صنعت نفت، بازدید کردند

اعضای انجمن علمی مدیریت فناوری دانشگاه آزاد اسلامی،  از پژوهشگاه صنعت نفت،  بازدید کردند      
به گزارش ارتباطات پژوهشگاه، چهارشنبه دوازدهم آبان ماه، اعضای انجمن علمی مدیریت فناوری دانشگاه آزاد اسلامی از این مرکز بازدید و درنشستی که با حضور رییس پردیس انرژی و محیط زیست، روسای پژوهش و نوآوری، مالکیت فکری و مدیریت دانش و مشاور رییس پژوهشگاه در دفتر پردیس انرژی و محیط زیست برگزار شد، شرکت کردند.

محمدرضا جعفری نصر، رییس مرکز نشر و مشاور رییس پژوهشگاه، گفت: آشنایی با رشد نمونه های فناوری، ثبت اختراعات داخلی و بین المللی و مدیریت دانش در پژوهشگاه به عنوان پیشتازترین مرکز  تحقیق و توسعه در کشور و خاورمیانه از اهداف مورد نظر مهمانان می باشد.
وی در ادامه افزود: در این جلسه، انجمن نیز به معرفی فعالیت های خود پرداخت و سپس هر یک از روسای بخش ها و گروه ها نیز گزارشی مختصر از فعالیت ها و دستاوردهای خود را در اختیار اعضای این انجمن قرار دادند.
جعفری نصر گفت: در پایان این نشست، جابر نشاطی، رییس پردیس انرژی و محیط زیست ، ضمن توضیحاتی در رابطه با دستاوردها و فناوری های این مرکز، از حاضرین برای بازدید از آزمایشگاه های این پردیس دعوت بعمل آورد.
وی در خاتمه به آشنایی طرفین از ظرفیت ها و پتانسیل های یکدیگر دراین نشست اشاره کرد و گفت: همکاری مشترک در انجام پروژه های مرتبط با تهیه و تدوین نقشه راه برای هر یک از پردیس های سه گانه پژوهشگاه، معرفی اساتید خبره به منظور همکاری در اجرای پروژه ها و فعالیت های مرتبط با حوزه مدیریت دانش، همکاری علمی در رابطه با انجام مطالعات آینده پژوهی و رصد فناوری های مورد نیاز صنعت نفت کشور و امضای تفاهم نامه مشترک همکاری و مشاوره های علمی، به عنوان محورهای اصلی و زمینه های مشترک برای همکاری در آینده، پیشنهاد شد.

آخرین ویرایش درشنبه, 15 آبان 1395 16:00
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا