×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 851

banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 19 بهمن 1399 - 11:04

پنجاه و هفتمين شماره پیک پژوهشگاه صنعت نفت منتشر شد

    کد خبر: RIPI- 838
  • منتشرشده در انتشارات

پنجاه و هفتمين شماره پیک پژوهشگاه صنعت نفت منتشر شد

 

 پنجاه و هفتمين شماره پیک پژوهشگاه صنعت نفت، با موضوعاتي نظير پيشخوان، رويداد، گفت و گوي ويژه، تصوير سازماني،‌ اخبار پرديس سه گانه و ستاد اين مجموعه،‌مديريت دانش،‌انرژي و فرهنگي به‌صورت الكترونيكي در 24 صفحه رنگي منتشر شد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، بازديد سفير هلند از پژوهشگاه با عنوان "گام‌هاي فناروانه ديپلماسي انرژي" خبر اول اين نشريه است و سخن سردبير به موضوع نقش آفريني همايش فرصت‌هاي فناورانه در دوران تحريم  پرداخته است.

اين گزارش حاكي است در صفحه رويداد اين نشريه گزارش تفصيلي از دومين همايش ملي تفكر بسيجي، پژوهش و اقتصاد مقاومتي با رويكرد پسا تحريم به چشم مي خورد كه به سخنراني‌هاي رييس پژوهشگاه، نايب رييس مجلس شوراي اسلامي، يكي از اعضاء‌ تشخيص مصلحت نظام، معاون پژوهش و فناوري وزارت نفت و دبير كميته علمي اين همايش پرداخته است.

بر همين اساس در ادامه صفحه رويداد‌ها به موضوع حضور با شكوه پژوهشگاه در جزيره كه به موضوع دوازدهمين نمايشگاه انرژي كيش با موضوع فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري و همچنين مذاكرات بين‌المللي اين مجموعه و شناسايي پتانسيل‌هاي اكتشاف نشده در خليج فارس و درياي عمان به طور كامل پرداخته شده است.

بر همين اساس گفتگوی ویژه این شماره به دكتر محمد علي عمادي، رييس پژوهشكده ازدياد برداشت از منابع نفت و گاز با عنوان " نقش آفريني از جنس پژوهش" اختصاص یافته است که در آن موضوعات مهمی نظیر نتايج دومين همايش فرصت‌هاي فناورانه و موضوع قرارداد‌هاي جديد نفتي مطرح شده است.

اين گزارش مي افزايد كه در بخش پرونده ويژه اين نشريه الكترونيكي به موضوع تصوير سازماني پژوهشگاه و معرفي آن از منظر‌هاي مختلف و همچنين مصاحبه‌اي در اين زمينه با كارشناس ارشد مديريت تكنولوژي واحد تدوين برنامه‌ريزي كلان پرداخته شده است.

پاسخ فناورانه به نياز صنعت مصاحبه‌اي است با مسئول طرح كك آندي كه تاكيد بسياري براين طرح فناورانه و 70 ميليون دلار ارز بري اين پروژه در اين مصاحبه به چشم مي‌خورد.

در ادامه اين  نشريه موضوعاتي نظير اهداي تنديس طلايي روابط عمومي‌هاي كشور به روابط عمومي پژوهشگاه به منظور برتري در پورتال چهار زبانه، حضور پژوهشگاه در نهمين كنگره بين‌المللي مهندسي شيمي در شيراز و پرداختن به موضوع مديريت دانش است.

گفتني است  شماره‌هاي گذشته پيك پژوهشگاه در صفحه اصلي و در قسمت منابع موجود بوده و همچنين پیک شماره 57پژوهشگاه از طریق پورتالwww.ripi.irقابل دسترسی می باشد.

آخرین ویرایش درسه شنبه, 06 مهر 1395 14:49
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا