Logo
چاپ کردن این صفحه

پنجاه و ششمين شماره پیک پژوهشگاه صنعت نفت منتشر شد

پنجاه و ششمين شماره پیک پژوهشگاه صنعت نفت منتشر شد

 

Peyk46

 

پنجاه و ششمین شماره پیک پژوهشگاه صنعت نفت، به منظور انعکاس آخرین رویدادها و دستاوردهای سازمان در بخش های مختلف این مرکز در ماه های آبان و آذر 1394 یصورت الكترونيكي در 18 صفحه رنگي منتشر شد.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، در این شماره که با فرازهایی از سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع روسای دانشگاه ها، مراکز و موسسات آموزش عالی ، پارک های فناوری و مراکز پژوهشی آغاز می شود، گزارش هایی از شانزدهمین کنگره ملی خوردگی و دیدگاه های مدیران ارشد صنعت نفت در مورد این معضل مهم در صنعت، اخبار ستاد و پردیس های سه گانه، رویدادهای فرهنگی و ورزشی سازمان منعكس شده است.

گفتگوی ویژه این شماره به مهندس امیر عباس حسینی، معاون فناوری و بین الملل و جانشین رییس پژوهشگاه اختصاص یافته است که در آن موضوعات مهمی نظیر ادامه تعاملات درحوزه ازدیاد برداشت پس از برگزاری دومین همایش فرصت های فناورانه وضعیت پروژه های سازمان و شرکت های دانش بنیان مطرح شده است.

در بخش پژوهشگران و فناوران ، با دکتر علیمراد رشیدی، دانشمند نخبه برتر کشور در حوزه نانو فناوری و مهندس محسن صبوری کارشناس ارشد مهندسی خوردگی که این مهم را در حوزه بالادستی مورد تحقیق قرارداده است گفتگو شده است.

گفتني است پیک شماره 56 پژوهشگاه از طریق پورتالwww.ripi.ir قابل دسترسی می باشد.   دانلود فایل >>

آخرین ویرایش درسه شنبه, 06 مهر 1395 13:41
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا