banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 07 خرداد 1399 - 10:41

برگزاری دوره " گردش شغلی " در پژوهشگاه صنعت نفت

    کد خبر: RIPI- 12032
  • منتشرشده در آموزشی
مطلب ویژه برگزاری دوره " گردش شغلی "  در پژوهشگاه صنعت نفت

با هدف ایجاد ارتباط مفید و اثربخش با همکاران جدید و استفاده بهینه از امکانات موجود، واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی پژوهشگاه، برنامه آموزشی " آشنايي با بخشهای مختلف پژوهشگاه "(Job Rotation) را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، در این برنامه مفصل و زمانبندی شده که با هماهنگی و همکاری کلیه واحدهای صف و ستاد انجام گرفت، همکاران جدید به مدت شش روز در دو گروه از تمامی آزمایشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی پردیس پژوهش و توسعه صنایع بالادستی ، پردیس پژوهش و توسعه صنایع پایین دستی ، پردیس پژوهش توسعه انرژی و محیط زیست بازدید نموده و با فعالیت ها ، اقدامات و توانمندی های پژوهشگاه صنعت آشنا شدند.

همچنین در مراسم افتتاحیه این برنامه نمایندگان معاونت‌های پشتیبانی، برنامه ریزی، فناوری و روابط بین‌الملل ضمن خوشامدگویی به همکاران جدید توضیحات لازم در خصوص فعالیت‌ها و اقدامات واحدهای ستادی را اریه نمودند.

گفتنی است این دوره آموزشی که معادل 2000نفر/ساعت فعالیت آموزشی را در بر می گیرد، با ایجاد ساختار جدید پژوهشکده ازدیاد برداشت از مخازن نفت و گاز در پژوهشگاه صنعت نفت و اهمیت آشنایی با واحدهای مختلف پژوهشگاه و فعالیت های متنوع پژوهشکده‌ها و مراکز تحقیقاتی ، برنامه ریزی شده است.

آخرین ویرایش درشنبه, 20 مهر 1398 10:30
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا