banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 02 مهر 1399 - 21:14

راهکارهای توسعه اثر بخشی ارتباط با صنعت

    کد خبر: RIPI- 12152
  • منتشرشده در آموزشی
مطلب ویژه راهکارهای توسعه اثر بخشی ارتباط با صنعت

اولین نشست خبرگان پژوهشگاه بررسی شد،

راهکارهای توسعه اثر بخشی ارتباط با صنعت

 

در راستای ارتقای عملکرد پژوهشگاه با استفاده ار خرد جمعی، اولین نشست خبرگان پژوهشگاه صنعت نفت تحت عنوان " چگونگی گرفتن پروژه از صنعت و افزایش اثربخشی ارتباط با صنعت " ، با حضور رییس پژوهشگاه، معاونین و جمعی از خبرگان این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، دکتر توفیقی، با تاكيد بر برگزاري اين‌گونه جلسات آن‌ها را به عنوان بازوي فكري در كنار نظام اجرايي و عملياتي سازمان مهم دانست.

همچنین ایشان انتخاب موضوع اثربخشي ارتباط با صنعت را با توجه به ماهیت کاری و ماموریت پژوهشگاه که رفع نیازمندی­های صنعت نفت در فناوری و خلق ارزش افزوده است دارای اهمیت برشمرد.

براساس این گزارش دکتر فرمهینی، معاون برنامه ریزی این سازمان به اهمیت نقش و جایگاه این نشست­ها اشاره کرد و این جلسات را فرصتی برای یافتن راه حل مسائل سازمانی معرفی نمود.

این گزارش می افزاید این نشست كه به همت واحد اطلاعات علمی و مدیریت دانش برگزار شد، مواردی در خصوص موانع اصلی اثربخشی ارتباط با صنعت مورد بررسي قرر گرفت و همچنين كارشناسان حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر در زمينه موضوع اولين نشست پرداختند.

گفتني است اولين نشست خبرگان پژوهشگاه صنعت نفت روز دوشنبه 16تيرماه به دبیری دكتر مهدي احمدي مروست، رئيس توسعه كسب و كار پژوهشگاه برگزار شد.

آخرین ویرایش دردوشنبه, 30 تیر 1399 10:16
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا