banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 02 مهر 1399 - 21:14

آموزش آنلاین برنامه ریزی و کنترل پروژه

    کد خبر: RIPI- 12153
  • منتشرشده در آموزشی
مطلب ویژه آموزش آنلاین برنامه ریزی و کنترل پروژه

 

دوره برنامه‌ریزی و کنترل پروژه به صورت آنلاین از شنبه 21تیرماه آغاز و به مدت 6 هفته با همکاری واحد آموزش و تجهیز نیروی انسانی برای مخاطبان این دوره در حال برگزاری است.

 با توجه به این‌که مدیریت پروژه یکی از مهمترین مهارت‌های شناخته شده در قرن 21 محسوب می‌شود و دانش و تجربه حاصل از تحقق هزاران پروژه در جهان توسط موسسه PMI در قالب استانداردی با عنوان PMBOK جمع آوری شده است برگزاری دوره‌های مرتبط با این تخصص‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است

بر همین اساس، در این راستا واحد آموزش پژوهشگاه صنعت نفت بنا به درخواست پردیس پژوهش توسعه انرژی و محیط زیست و با توجه به نیاز سنجی آموزشی، دوره برنامه ریزی و کنترل پروژه را جهت برگزاری به صورت آنلاین در بستر اینترانت با تکیه بر دانش مدرسان داخلی پژوهشگاه برنامه ریزی کرد.

این گزارش می‌افزاید، دوره مدیریت پروژه به گونه‌ای طراحی شده است که نیاز همه جانبه پروژه‌‌ها از سوی یک نیروی متخصص در زمینه مدیرت پروژه برآورده شود و بر این اساس این دوره با هدف تربیت نیروی متخصصی که بتواند یک پروژه را به خوبی مدیریت و اجرا نماید به مدت شش هفته در پژوهشگاه در حال برگزاری است.

برپایه این گزارش، در این دوره آموزشی فراگیران را با 5 گروه فرآیندی شامل فرآیندهای آغازین، برنامه‌ریزی، هدایت و اجرا، نظارت و کنترل و اختتام پروژه آشنا خواهد کرد.

گفتنی است این فراگیران نیز در 10 حوزه دانشی مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK ، نظیر، مدیریت‌های محدوده پروژه، زمان پروژه، هزینه پروژه، کیفیت پروژه، منابع پروژه، ارتباطات پروژه، ریسک پروژه، تدارکات پروژه آموزش‌های لازم را فرا خواهند گرفت.

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا