banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 26 شهریور 1398 - 09:00

سربلندی کشور، مرهون استمرار راه شهداست

    کد خبر: RIPI- 11802
  • منتشرشده در فرهنگی
مطلب ویژه سربلندی کشور، مرهون استمرار راه شهداست

سردار احمدیان در مراسم روز بسیج :

سربلندی کشور، مرهون استمرار راه شهداست

 در راستای پاسداشت ارزش­ های والای بسیج، مراسم ویژه گرامیداشت هفته بسیج روز دوشنبه 5 آذرماه با سخنرانی سردار احمدیان از فرماندهان دوران دفاع مقدس و با حضور معاونین و جمعی از کارکنان پژوهشگاه صنعت نفت در مسجد این مجموعه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت،سردار احمدیان در این مراسم به بیان خاطراتی از شهدای هشت سال دفاع­مقدس و همچنین به معرفی رشادت­ها و دلیرمردی­های جوانان کشور در آن دوران پرداخت.

وی به جایگاه رفیع شهیدان 8 سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: شهیدان با تمام وجود و ایثارگری­های خود از این مرز و بوم محافظت کردند و با خون خود توانستند باعث آبادانی و سرافرازی این کشور شوند، ماهم همواره باید برای حفظ این مملکت تلاش کنیم و راه شهیدان را سرلوحه خود قرار دهیم تا مانند آن­ها سربلند و سرافراز باشیم.

ايشان با تاكيد بر اين‌كه شهدا افرادي هستند كه از سوي خداوند متعال انتخاب مي‌شوند، اظهار كرد: همه مردم مي‌بايست رفتار شهدا را همانند الگو بپذيرند و بدانند كه كسي كه در منصب و يا جايگاهي قرار دارد صرفا با هدف محك زدن رفتار و اعمال خود در اين سمت قرار گرفته است چرا كه اين كشور از سوي خداوند در حال كنترل و محافظت مي‌باشد.

وي با بيان اين‌كه هيچ فعاليت و كاري به راحتي و آساني حاصل نمي‌شود ، گفت: همگان بايد واقف باشند كه خداوند همواره در تمامي سختي‌ها پشتيبان مردم است و اگر تمامي افراد به خداوند متعال و نصرت الهي اميد داشته باشند به راحتي مي‌توانند از پس مشكلات برآيند.

لازم به ذکر است این مراسم به همت پایگاه علمی تخصصی بسیج شهید دکتر چمران پژوهشگاه صنعت نفت اجرا شد.