×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 18

banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 19 بهمن 1399 - 11:04

توانمندي‌هاي پژوهشگاه صنعت نفت ما را تحت تاثير قرار داد

حسین دیدیر ، مدیر عامل گروه IFP حسین دیدیر ، مدیر عامل گروه IFP

مدیر عامل گروه IFP فرانسه:

توانمندي‌هاي پژوهشگاه صنعت نفت ما را تحت تاثير قرار داد

 آزمایشگاه‌های پژوهشگاه صنعت نفت از امکانات ویژه‌ای برخوردار است تا جایی که گروه IFP را تحت تاثیر خود قرار داد .

حسین دیدیر ، مدیر عامل گروه IFP روز سه شنبه در حاشيه امضاء توافق‌نامه پژوهشگاه با اين شركت فرانسوي گفت: امروز از بخش های مختلف این مجموعه بازدید شد و ما همگي شاهد امكانات و توانمندي‌هاي بالایی در این مرکز بودیم و حضور در اين مجموعه بزرگ روزي به ياد ماندني براي من خواهد بود.

حسین دیدیر ، مدیر عامل گروه IFP فرانسه ضمن خوش آمد گویی به اصحاب رسانه حاضر در کنفرانس خبری روز سه شنبه 29 تير ماه، گفت: از این که گروه IFP فرانسه و پژوهشگاه صنعت نفت امروز تصمیم به امضاء این توافق نامه دارند بسیار خرسندم.

وی با اشاره به این که سابقه همکاری میان این دو مجموعه بسیار طولانی است گفت: در سال‌های گذشته این دو مجموعه همکاری‌های مناسبی با یکدیگر داشته‌اند و گروه IFP می‌تواند خدمات مشاوره‌ای و تحقیقاتی مناسبی را به این مجموعه بزرگ ارایه کند.

این مقام مسئول با تاکید بر این که مجموعه IFP در این برهه از زمان علاقه‌مند برای همکاری با ایران هستند، گفت: برای یکسری از پروژه‌های مهم و بالقوه بین دو سازمان آمادگی همکاری داریم و امیدواریم این امر باعث رونق صنعت نفت هر دو کشور شده و مرحله جدیدی را برای هر دو سازمان ایجاد کند.

وی به نمایندگی از گروه IFP اظهار داشت: این مجموعه فرانسوی در حوزه صنایع بالادست نفت و گاز یک مرکز جامع و مهمی است و دارای اعضا بسیار فعالی در سطح دنیا بوده و همکاری‌های مناسبی با کشورهای دیگر نیز دارد.

حسين ديدير با تاکید بر این‌که اين مجموعه با کشور ایران نیز همکاری‌های بین‌المللی خوبی داشته است، گفت: دوره‌های آموزشی سطح بالایی را این گروه ارایه می کند و همچنین تهيه نقشه راه مناسبي در دستور کار اين مجموعه است.

وی در خاتمه گفت: از آنجایی که هر دو مجموعه با چالش های مشاهبهی مواجه هستند از این رو می توانیم همکاری های خود را بسط داده و امیدواریم با این توافق نامه منافع هر دو کشور کسب شود.

 

 

 

 

آخرین ویرایش درسه شنبه, 12 مرداد 1395 09:50
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا