×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 18

banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 19 بهمن 1399 - 11:04

تفاهم نامه همکاری مشترک بین پژوهشگاه صنعت نفت و آکر نروژ به امضا رسید

    کد خبر: RIPI- 3719
  • منتشرشده در بین الملل

پژوهشگاه صنعت نفت، شرکت آکر نروژ  صبح روز یکشنبه 19 اردیبهشت ماه در غرفه پژوهشگاه صنعت تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش واحد خبر ارتباطات پژوهشگاه صنعت نفت، همکاری در ارائه خدمات فنی توسط پژوهشگاه صنعت نفت به گروه آکر برای اجرای پروژه ها در ایران، توسعه مشترک فناوری و خدمات مشاوره ای توسط این گروه برای اجرای پروژه های پژوهشگاه و همچنین برگزاری دوره های آموزشی مشترک از مهمترین اهداف این تفاهم نامه است.

در ادامه این مراسم سیدامیرعباس حسینی معاون فناوری و روابط بین الملل پژوهشگاه صنعت نفت با اشاره به تفاهم نامه پژوهشگاه  و گروه آکر گفت: امیدواریم زمینه همکاری با این شرکت صاحب نام بین المللی گسترش یافته و با توجه به اینکه نروژ یکی از الگوهای توسعه فناوری نفت در دنیا است از این رو در حوزه انتقال فناوری و در برنامه جدید دولت جمهوری اسلامی و وزارت نفت علی الخصوص پس از ابلاغ سیاست اقتصاد مقاومتی، مورد توجه جدی پژوهشگاه می باشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه الگوی انتقال فناوری این کشور برای ما مهم است گفت: این شرکت یکی از شرکتهای پیشرو در حوزه فناوری های بالادست، مهندسی و پایین دست صنایع نفت، مدیریت آب و پسماند می باشد که بر اساس این تفاهم نامه با پژوهشگاه همکاری می کند.

گفتنی است این تفاهم نامه بین سیدامیرعباس حسینی معاون فناوری و روابط بین الملل پژوهشگاه صنعت نفت و بیورن لون بلاد، معاون راهبردی و توسعه استراتژیک گروه آکر سولوشن در چهارمین روز بیست و یکمین نمایشگاه نفت تهران به امضاء رسید.

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا