banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 19 بهمن 1399 - 11:04

فعالیت های همگن باید جایگزین عملکردهای جزیره ای شود

    کد خبر: RIPI- 11674
  • منتشرشده در ستادی
مطلب ویژه فعالیت های همگن باید جایگزین عملکردهای جزیره ای شود

دکتر جعفر توفیقی در همایش هم اندیشی پردیس صنایع پایین دستی

فعالیت های همگن باید جایگزین عملکردهای جزیره ای شود

روز سه‌شنبه 6 شهریورماه، پنجمين جلسه هم انديشي پيرامون موضوعات مرتبط با پرديس پايين‌دستي ، با حضور رييس پژوهشگاه، سرپرست و جمعي از اندیشمندان و کارکنان این پردیس در مركز همايش‌هاي بين‌المللي اين مجموعه برگزار شد.

دكتر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت، در اين هم انديشي تحقق راهبردهاي مجموعه را هدف مشترك همه پژوهشگران خواند و گفت: پژوهشگاه بايد وظايف خود را به گونه‌اي انجام دهد كه صنعت نفت و صنايع مرتبط، از دانش و تكنولوژي كه اين مجموعه توليد مي‌كند بهره‌مند شوند، چراكه مجهز شدن صنايع به فناوري‌هاي روز موجبات رشد اقتصادي و توسعه پايدار كشور را فراهم مي‌كند.

وي با تاكيد بر اينكه تمام انرژي نهفته سازمان باید براي رشد و شكوفايي كشور مورد استفاده قرار گيرد، تصريح كرد: مهم‌ترين انرژي هر سازمان نيروي انساني آن است كه به عنوان انرژي نهفته سازمان، بخصوص در مراكز تحقيق و توسعه نظير پژوهشگاه صنعت نفت بسيار حايز اهميت است.

ايشان در ادامه تصريح كرد: هر چه ميزان گسل‌ها و شكاف‌هاي فكري در بين افراد كم‌تر شود انرژي و پتانسيل مجموعه نيز افزايش خواهد يافت، بنابراين بهتر است تمامي كاركنان همواره به جاي عملكرد‌هاي جزيره‌اي از فعاليت‌هاي همگن و يكپارچه استفاده كنند كه اين امر طبيعتا شانس بيشتري را براي موفقيت‌هاي آتي در بر خواهد داشت.

گفتنی است اين هم‌انديشي، پنجمين جلسه از سلسله نشست‌هاي رئيس پژوهشگاه صنعت نفت با كاركنان اين سازمان مي‌باشد كه از فروردين ماه سال 97 برگزار شده است. از ویژگیهای برجسته این همایش ها، گفتگو و بحث آزاد پیرامون دیدگاه ها و نظرات، پیشنهادات و انتقادات درحوزه سیاست های راهبردی و ارايه راهكار‌هاي فناورانه در جهت اهداف و ماموریت های سازمان است که مورد استقبال و توجه بسیاری از پژوهشگران و مدیران و کارکنان سازمان قرار گرفته است.

آخرین ویرایش درسه شنبه, 13 شهریور 1397 13:47
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا