Logo
چاپ کردن این صفحه

مشاور اموربانوان در پژوهشگاه صنعت نفت منصوب شد

مطلب ویژه مشاور اموربانوان در پژوهشگاه صنعت نفت منصوب شد

دكتر توفيقي، روز شنبه 19 مرداد‌ماه، رقیه شاهملكي را به عنوان مشاور رئيس پژوهشگاه در امور بانوان منصوب كرد.

دكتر توفيقي در اين مراسم انتخاب مشاور رئيس پژوهشگاه در امور بانوان را يك گام مثبت دانست و گفت: این انتصاب پیرو تاکید مشاور محترم وزير نفت در امور بانوان بر ضرورت ارتقاء اين امر به سطح مشاور و توصیه وزارت علوم در چند بخشنامه به سازمان‌هاي زير مجموعه برای گام برداشتن در این زمینه صورت گرفته است.

ایشان تصریح کرد: بخش مهمي از سرمايه‌هاي ما در پژوهشگاه را جامعه بانوان تشكيل مي‌دهند كه در سطوح مختلف فعاليت مي‌كنند و انتخاب مشاور بانوان مي‌تواند تحول جديدي را براي اين افراد در جهت استعداد يابي و دانش‌افزايي آنها در بر داشته باشد.

رئيس پژوهشگاه به سابقه فعاليت‌هاي بانوان در گذشته نيز اشاره كرد و گفت: شورای بانوان دارای پیشینه ای در سالهای اخیر پژوهشگاه می باشد كه مهندس فهميه نادري سرپرستي آن را به عهده داشته اند و در اين زمينه فعاليت‌هاي بسيار مناسبي انجام و گزارشات ارزشمندی تهیه شده است.

دكتر توفقي در خاتمه از زحمات تمامي دست‌اندركاران شوراي بانوان تقدير كرد و حكم رقيه شاه‌ملكي را به عنوان مشاور رئيس پژوهشگاه در امور بانوان به ايشان اهدا كرد.

شایان ذکر است این انتخاب طی فراخوان و بررسی شرایط داوطلبان و اولویت های مورد نظر صورت گرفته است .

آخرین ویرایش دریکشنبه, 20 مرداد 1398 13:31
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال محفوظ و متعلق به پژوهشگاه صنعت نفت می باشد. طراحی و بهینه سازی سایت توسط واحد روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا