banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 19 بهمن 1399 - 11:04

امضاء تفاهم نامه همکاری پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان زمین‌شناسی واکتشفات معدنی کشور

    کد خبر: RIPI- 12180
  • منتشرشده در ستادی
مطلب ویژه امضاء تفاهم نامه همکاری پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان زمین‌شناسی واکتشفات معدنی کشور

روز شنبه 10 آبان ماه ، پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور تفاهم‌نامه مشترکی جهت همکاری‌های علمی، پژوهشی در حوزه علوم زمین و اکتشاف ذخایرمعدنی امضا کردند.

 به گزارش روابط‌ عمومي پژوهشگاه صنعت نفت به نقل از سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور، این تفاهم نامه با زمان پنجساله در محورهایی چون تبادل و بهره برداری اطلاعات علمی در حوزه صنایع بالادستی و پایین دستی نفت و گاز و اکتشافات منابع زیرزمینی منعقد شد.

بر همين اساس  همکاری مشترک در تجاری‌سازی و توسعه دانش فنی فن‌آوری‌های پژوهشگاه و سازمان  زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور، بهره‌مندی طرفین از امکانات مشترک نیروی متخصص، ظرفیت‌های پژوهشی، آزمایشگاهی، کارگاهی، کتابخانه‌ای، ارتباطات بین‌المللی، استفاده از توانمندی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دو طرف در اجرای پروژه‌های مشترک علوم زمین از ديگر مفاد اين تفاهم‌نامه محسوب مي‌شود.

از سوي ديگر مي‌توان به موضوعاتي نظير همکاری در اجرای پروژه‌های تحقیقاتی در سطوح ملی و بین‌المللی، امکان استفاده از اطلاعات تولید شده طرفین در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه در اين تفاهم‌نامه اشاره كرد.

طرفین این تفاهم نامه ابراز امیدواری کردند با اجرای این تفاهم‌نامه، گامی مهم در فعالیت‌های تجقیقاتی و اجرایی در زمینه اکتشاف ذخایر معدنی کشور برداشته شود.

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا