×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 18

banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 19 بهمن 1399 - 11:04

پژوهشگاه صنعت نفت و مديريت پژوهش و فناوري شركت ملي گاز تفاهم نامه همكاري امضا كردند

    کد خبر: RIPI- 8008
  • منتشرشده در ستادی
مطلب ویژه پژوهشگاه صنعت نفت و مديريت پژوهش و فناوري شركت ملي گاز تفاهم نامه همكاري امضا كردند

پژوهشگاه صنعت نفت و مديريت پژوهش و فناوري شركت ملي گاز؛

در حوزه مديريت دانش تفاهم‌‌نامه همكاري‌ امضاء كردند

معاون برنامه‌ريزي پژوهشگاه صنعت نفت طي خبري از عقد تفاهم‌نامه بين اين مجموعه و شركت ملي گاز ايران  به منظور ترسيم نقشه جامع دانش صنعت گاز خبر داد.

مهندس محمد حميد ايجازي، معاون برنامه‌ريزي پژوهشگاه صنعت نفت به استفاده از تجارب نيروهاي توانمند اين مجموعه و همچنين ارتباط با دانشگاه‌هاي سطح اول كشور به منظور بهره‌برداري بهينه از دانش تاكيد كرد و گفت: تفاهم‌نامه‌اي ميان پژوهشگاه صنعت نفت و مديريت پژوهش و فناوري شركت ملي گاز ايران به امضاء رسيده است كه با اهداف و نقشه راه پژوهشگاه هم راستا مي‌باشد.

وي در ادامه تصريح كرد: پژوهشگاه به عنوان قطب علمي صنعت نفت در مسير اهداف و برنامه‌هاي از پيش تعيين شده مي‌باشد و همواره در توسعه و شكوفايي قطب دانشي كشور در حوزه نفت، گاز و پتروشيمي مي‌كوشد.

ايجازي با اشاره به اين‌كه به استناد اين تفاهم‌نامه، پژوهشگاه صنعت نفت برنامه‌ريزي مناسب براي ترسيم نقشه جامع دانش صنعت گاز را عهده‌دار خواهد بود، گفت: از آنجايي كه موضوع دانش براي حوزه گاز حايز اهميت مي‌باشد اين تفاهم‌نامه مي‌تواند بستري مناسب براي تكميل چرخه مديرت دانش در صنعت گاز محسوب شود.

معاون برنامه ريزي پژوهشگاه با تاكيد بر اين‌كه براي اجرايي كردن اين ساز و كار مي‌بايست از توان داخلي و خبرگان به منظور دانش افزايي و تسريع امور استفاده شود، تصريح كرد: واحد اطلاعات علمي و مديريت دانش پژوهشگاه صنعت نفت و همچنين دانشگاه‌ها به عنوان محور مهم اين پروژه عظيم با هدف هماهنگي و پيشبرد امور محوله محسوب مي‌شوند و اميد است اين تفاهم‌نامه سرآغازي براي انجام پروژه‌هاي مشابه در صنعت نفت باشد.

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا