banner-Slogan

ورود
linkedin
بروزرسانی 19 بهمن 1399 - 11:04

تعمیرات اساسی تاسیسات فاز ۲ مرکز جمع آوری خانگیران انجام شد

با هدف افزایش و پایداری تولید گاز
تعمیرات اساسی تاسیسات فاز ۲ مرکز جمع آوری خانگیران انجام شد

با هدف افزایش و پایداری تولید گاز در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و اطمینان از تولید حداکثری در فصل سرما، تعمیرات اساسی تاسیسات فاز دو مرکز جمع آوری منطقه عملیاتی خانگیران به همت متخصصان این شرکت با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس تعمیرات شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق اظهار کرد: تعمیرات اساسی تاسیسات مرکز جمع آوری منطقه عملیاتی خانگیران طی مدت ۱۰ روز انجام و در این مدت، تعداد ۹۷۵ درخواست کار و هشت هزار و ۱۶۰ نفرساعت کار انجام شد. تاسیسات تولید گاز نیز قبل از موعد مقرر به واحد بهره برداری تحویل شد.

ابوالقاسم ایرانی، تعمیرات اساسی چاه ۴۸ A و B ، جایگزینی و عملیاتی کردن بارل های(barrel) گاز ترش تله های دریافت کننده و ارسال کننده توپک و تعویض تفکیک گر خط H را از دیگر اقدام های شاخص انجام شده در عملیات تعمیرات اساسی فاز ۲ مرکز جمع آوری خانگیران برشمرد.

وی در مورد اولویت اجرای پروژه توپک رانی قبل از تعمیرات اساسی فاز ۲ مرکز جمع آوری تصریح کرد: با توجه به اهمیت و اولویت توپک رانی، انجام این بخش از تعمیرات ضمن هماهنگی با شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، طبق برنامه جدید در مهر ماه صورت گرفت.

ایرانی با بیان اینکه تعمیرات اساسی تاسیسات جمع آوری خانگیران، ۲ روز قبل از موعد مقرر به اتماl رسید، گفت: این امر موجب افزایش ۲۰ میلیون متر مکعب گاز به مجموع تولیدات این شرکت شد. همچنین در راستای اجرای این تعمیرات افزون بر برخورداری از نیروی انسانی متخصص و بومی، تمامی قطعات و تجهیزات مورد نیاز نیز از تولید کنندگان داخلی تامین شد.

 

آخرین ویرایش درشنبه, 11 آبان 1398 11:13
تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا